با گاردن سرا، در مزرعه خودتان کشاورزی کنید! جزئیات

كد محصول: 18

سمپاش پرتابل بنزینی رینوپاور RP240P

سمپاش پرتابل رینهوپاور ( رینوپاور ) مدل RP240P

سم پاش موتوری بنزینی پرتابل رینو پاور مدل RP240P با موتور دو زمانه بنزینی 43 سی سی و  فشار 25 بار و طول پاشش 6 متر مناسب مصارف سمپاشی باغ و باغچه های ویلایی ، گلخانه ها ، ضدعفونی محیط باز و سوله های سر پوشیده ، مرغداری ها ،  گاوداری ها و … می باشد. 

سمپاش موتوری پرتابل رینهو پاور مدل RP240P  نسل جدید سمپاش های موتوری پرتابل و قابل حمل است که طی سالیان اخیر محبوبیت زیادی یافته است. استفاده از سم پاش های پرتابل موتوری به دلیل سادگی حمل و نقل ، سهولت استفاده و بهره گیری از موتور قدرتمند ، نسبت به انواع سمپاش های تلمبه ای در اولویت قرار گرفته است. همچنین این نوع سمپاش به دلیل وزن کمتر و تکنولوژی پیشرفته تر نسبت به سمپاش های زنبه ای گزینه مناسبتری محسوب میشود.
طول پاشش این دستگاه حدود ۶ متر است که میزان آن به گاز موتور بستگی دارد. همراه دستگاه شلنگ پاشش ۱۰ متری ( قابل افزایش تا ۵۰ متر ) لانس تراکتوری بسیار با کیفیت، صافی برای جلوگیری از ورود ناخالصی به داخل دستگاه ، شلنگ رفت و برگشت و دفترچه راهنمای فارسی عرضه می شود.
نسبت بنزین و روغن در این موتورهای دوزمانه 25 به 1 می باشد . ضمنا جهت استفاده در گلخانه ها و محیط سرپوشیده با فضای کم ، نیازی به قراردادن سمپاش در محیط بسته نیست و میتوانید با اضافه کردن شیلنگ سمپاش و قرار دادن سمپاش در بیرون محیط اقدام به سمپاشی نمایید .
شناسه محصول: RHINO POWER RP240P
دسته: سمپاش

 
  • نقد و بررسی

سمپاش پرتابل بنزینی رینوپاور RP240P

برند : رینهو پاور ( رینوپاور )
نوع موتور : دو زمانه
حجم موتور : 43 سی سی 
سوخت : بنزینی ( ترکیب با روغن ) 
فشار پمپ : 25 بار
سیستم استارت : هندلی
نوع دستگاه : پرتابل ( قابل حمل )
سایر متعلقات : شلنگ پاشش 10 متری ، صافی ، لانس تراکتوری ، شلنگ رفت و برگشت ، دفترچه رهنمای فارسی
گارانتی : تضمین اصالت کالا